آب خالص
آب خالص آبی است که برای از بین بردن ناخالصی ها مانند مواد شیمیایی و سایر آلاینده ها تصفیه یا فیلتر شده است. معمولاً با استفاده از آب زیرزمینی یا آب لوله کشی تولید می شود. از طریق تصفیه ، بسیاری از انواع ناخالصی ها از بین می روند ، از جمله:

 • باکتریها
 • جلبک ها
 • قارچ
 • انگلها 
 • فلزاتی مانند مس و سرب
 • فلوراید
 • آلاینده های شیمیایی

روش های مختلفی برای تصفیه آب به صورت تجاری و خانگی استفاده می شود. برای مثال در استرالیا ، در آب آشامیدنی عمومی مواد شیمیایی اضافه شده تا آب برای مصرف انسان ایمن باشد.
تصفیه خانه آببا این حال ، استانداردهای آب آشامیدنی در سراسر جهان متفاوت است و معمولاً براساس مقررات دولتی یا استانداردهای بین المللی است. در حقیقت ، سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند که بیش از 2.1 میلیارد نفر به آب آشامیدنی سالم دسترسی ندارند. در حالی که آب تصفیه شده فواید زیادی برای سلامتی دارد ، اما دارای اشکالات بالقوه ای نیز است. به عنوان مثال ، فلوراید ماده معدنی است که در برخی از کشورها به منابع آب آشامیدنی عمومی برای بهبود سلامت دندان و کاهش پوسیدگی دندان اضافه می شود.

گرچه این عمل منجر به کاهش پوسیدگی دندان در کودکان ، به ویژه در مناطق در معرض خطر شده است ، برخی معتقدند که آب حاوی فلوراید ارزش خطرات احتمالی سلامتی مرتبط با استفاده از آن را ندارد. مقادیر بیش از حد فلوراید می تواند برای سلولهای مغزی و عصبی سمی باشد و تماس طولانی مدت با مقادیر بالای فلوراید با یادگیری ، حافظه و نقص شناختی مرتبط است.با این حال ، کارشناسان معتقدند که میزان فلوراید موجود در آب آشامیدنی در کاهش پوسیدگی دندان بی خطر و مفید است ، به ویژه در کودکانی که فقط از طریق آب آشامیدنی در معرض فلوراید قرار می گیرند. تحقیقات در مورد ایمنی و کارآیی آب فلوئوریزه ادامه دارد ، اما کسانی که آب تصفیه شده می نوشند باید توجه داشته باشند که برخی از انواع فیلتر تصفیه آب ، فلوراید را از آب آشامیدنی حذف می کنند.

برخی دیگر از معایب آب شیر عبارتند از:

 • ممکن است در آب شیر برخی از آلودگی ها از بین نرفته باشند: باقی ماندن برخی از سموم دفع آفات و مواد شیمیایی که ممکن است در طول فرایند تصفیه در تصفیه خانه ها از آب فیلتر نشده باشند اما سیستم های تصفیه آب بسیاری از آلودگی ها را از بین می برند.
 • هزینه: خرید آب بطری تصفیه شده گران باشد و برای محیط زیست نیز مناسب نمی باشد.

 آب چشمه
مقدار زیادی آب بطری شده در استرالیا به عنوان آب چشمه برچسب گذاری شده است ، اما منبع این آب اغلب یک رمز و راز است.

آب بطری به طور کلی آب چشمه ای است که از یک منبع زیرزمینی به دست آمده و ممکن است و تصفیه نشده باشد. مطالعات نشان داده است که برخی از آبهای بطری شده که دارای برچسب آب چشمه هستند ، حاوی آلاینده هایی مانند آرسنیک هستند.فیلتر تصفیه آبآب بطری گرانتر از شیر ، نوشابه و حتی بنزین است ، بنابراین بدون شک آب بطری به عنوان یک محصول برتر خود را تهدید کرده است. در واقع ، شما می توانید بیش از 1000 لیتر آب شیر را با همان هزینه یک بطری آب 600 میلی لیتری خریداری کنید. قرار گرفتن جمعی در معرض چنین آلودگی هایی با گذشت زمان می تواند سیستم ایمنی بدن شما را ضعیف کرده و باعث ایجاد مشکلاتی در بدن شود.

برخی از حقایق جالب در مورد آب چشمه بطری شده :

 • آب لوله کشی 1 درصد تأثیرات زیست محیطی آب بطری را دارد
 • تولید آب بطری شده 600 برابر بیشتر از آب لوله کشی CO2 تولید می کند
 • تولید یک لیتر آب بطری می تواند تا هفت لیتر آب و یک لیتر روغن طول بکشد
 • بیشتر بطری های آب در محل دفن زباله قرار می گیرند
 • بطری های نوشیدنی دور ریخته شده 38 درصد از کل زباله های جهان را تشکیل می دهند
 • میانگین هزینه یک لیتر آب در استرالیا 0.001 ¢
 • متوسط هزینه یک لیتر آب بطری شده در استرالیا 2.83 دلار است

آب فیلتر شده
آب فیلتر شده برای حذف ناخالصی ها از طریق یک فرآیند فیلتراسیون قرار داده شده است. فیلتر تصفیه آب شامل عبور آب از طریق نوعی فیلتر (معمولاً کربن) است. این فرآیند در از بین بردن آلودگی هایی مانند باکتری ها ، ویروس ها ، پروتوزوآها مانند ژیاردیا و مواد شیمیایی مانند سرب ، کلر و سولفات بسیار موثر است. فیلتراسیون آب یک روش موثر برای از بین بردن آلاینده ها از آب آشامیدنی است و همانطور که می بینیم بهترین آبی است که می توانید بنوشید.

فیلتر تصفیه آبaquanotren.com دارای مجموعه گسترده ای از انواع دستگاه تصفیه آب موجود است ، از جمله سیستم های فیلتراسیون اسمز معکوس است.
 دستگاه تصفیه آب 7مرحله AQUA OX همان سیستم تصفیه آبی است که شما به آن نیاز دارید تا در صورت وجود آرسنیک یا سایر ترکیبات خطرناک در آب مانند نیترات ، نیتریت و غیره اطمینان پیدا کنید که به خوبی از پس تصفیه این آلودگی ها بر بیاید.دستگاه تصفیه آب AQUA OXآکوانوترن به مشتریان خود ، خدمات و طیف وسیعی از محصولات فیلتر تصفیه آب با کیفیت متناسب با تمام نیازهای خاص فیلتراسیون را ارائه می دهد و همچنین با اتصال سیستم های فیلتر آب ما به منبع تغذیه ساید ، شما می توانید هر روز از آب آشامیدنی تازه و خالص لذت ببرید. دیگر نیازی به خرید آب بطری ندارید.ما مفتخریم که محصولات با کیفیتی از لیست تولید کنندگان کلاس جهانی و بهترین کارتریج فیلتر و اجزای فیلتراسیون موجود را به مشتریان خود ارائه دهیم. امروز با ما در تماس باشید یا از فروشگاه آنلاین تصفیه آب ما بازدید کنید.خرید تصفیه آب