آب آشامیدنی با کیفیت برای همه مهم است. چه از نظر ایمنی نگران باشید و چه فقط می خواهید آب با طعم بهتری داشته باشید ، یک سیستم اسمز معکوس می تواند به شما کمک کند. استفاده از غشای ویژه برای از بین بردن آلودگی ها در سطح میکروسکوپی ، بهترین راه برای به دست آوردن آب تمیز در خانه است.ما سرانجام شروع به کنار گذاشتن نوشابه کرده و به جای آن آب بیشتری می نوشیم.یک مطالعه بازاریابی نوشیدنی در سال 2016 نشان داد که مصرف آب بین سالهای 2000 و 2015 رشد 120 درصدی داشته است ، در حالی که نوشیدنیهای گازدار در مدت مشابه 16 درصد کاهش یافته است.

نوشیدن آب بیشتر یک تصمیم هوشمندانه و سالم است! اما ، در مورد نوع نوشیدن آب هنوز گزینه های زیادی دارید. بطری؟ مقطر؟ آب چشمه طبیعی؟ شیر آب؟یا استفاده از فیلتر تصفیه آب؟

سیستم های آب آشامیدنی اسمز معکوس ، آب تمیز و گوارایی را در خانه شما فراهم می کند. در اینجا برخی از دلایل بهترین گزینه برای شما ذکر شده است.

سیستم های اسمز معکوس آلودگی ها را از بین می برند

آب آلوده و تأثیرات منفی آن بر سلامتی اخیراً خبرهای زیادی را به خود اختصاص داده است. بحران آب در برخی شهرها شامل سرب باعث افزایش نظارت بر آب عمومی در سراسر کشور شد.

در هر کجا که زندگی می کنید چیزهای فراتر از H2O در آب خانه وجود دارد. با این حال ، با یک سیستم اسمز معکوس ، می توانید آلودگی های ناخواسته را به شدت کاهش دهید. غشا خاص اکثر آلودگی های میکروسکوپی و فلزات سنگین را فیلتر می کند. درباره نحوه کارکرد سیستم های اسمز معکوس بیشتر بدانید .
دستگاه تصفیه آب 8 مرحله آکواپرو

به عنوان مثال ، سیستم تصفیه آب آکواپرو برای کاهش آلاینده های زیر آزمایش و گواهی شده اند:

 • گل و لای
 • آرسنیک
 • مس
 • نیترات و نیتریت 
 • کروم
 • سلنیوم
 • فلوراید
 • رادیوم
 • باریم
 • کیست (کریپتوسپوریدیوم)
 • کل مواد جامد محلول (TDS)

اگر آب خالص همان چیزی باشد که شما می خواهید ، سیستم تصفیه آب اسمز معکوس همان چیزی است که شما نیاز دارید!

اسمز معکوس سدیم را از آب نرم کاهش می دهد

نرم کننده های آب به طور خاص برای از بین بردن مواد معدنی سخت از آب ساخته شده اند. نرم کننده های آب بسیاری از مشکلات آب سخت را برطرف می کنند ، اما هدف آنها تصفیه نیست.

نرم کننده آب در خانه شما به شما آبی می دهد که برای تمیز کردن ، استحمام و لباسشویی بسیار عالی است. با این حال ، همه از طعم آب نرم شده لذت نمی برند.

به یاد داشته باشید ، در فرآیند تبادل یونی که از نرم کننده آب شما استفاده می شود ، مواد معدنی سخت با مولکول های سدیم جایگزین می شوند. هنوز هم می توانید سطح بالایی از مواد جامد محلول داشته باشید که بر طعم آن تأثیر می گذارد. اسمز معکوس سدیمی را که نرم کننده آب شما اضافه می کند فیلتر می کند.

سیستم تصفیه آب آب آشامیدنی اسمز معکوس که با نرم کننده آب همکاری می شود به شما امکان می دهد از مزایای آب نرم و آب آشامیدنی تصفیه شده بهره مند شوید. به علاوه ، سیستم های RO هنگامی که با آب نرم شروع می شوند ، کارایی بیشتری دارند.

دیگر خرید آب بطری را متوقف خواهید کرد

اگر طعم آب لوله کشی خود را دوست ندارید ، یا نگران این هستید که چه چیزی در آن وجود دارد ، احتمال خرید دائما آب بطری وجود دارد.

آب بطری گران است. این بطری های پلاستیکی زباله های زیادی ایجاد می کنند زیرا اغلب آنها بازیافت نمی شوند و در محل دفن زباله قرار می گیرند. بعلاوه ، نکته اصلی این است که آب بطری آنقدرها که فکر می کنید خالص نیست. این فقط آب شیر فیلتر شده است.

در ایالات متحده ، یک مطالعه نشان داد که در سال 2015 بیش از 15 میلیارد دلار صرف آب بطری شده است.

یک سیستم اسمز معکوس هیچ وقت هزینه خود را پرداخت نمی کند زیرا شما در ازای هر گالن فقط سکه پرداخت خواهید کرد. بعلاوه ، هر زمان که به آب آشامیدنی تمیز احتیاج دارید ، درست در محل شیر است. در مورد اینکه چرا باید خرید آب بطری را متوقف کنید بیشتر بدانید .

برای پخت و پز بهتر است

ناخالصی های موجود در آب خانه شما بر طعم غذایی که درست می کنید تأثیر می گذارد.

این وقتی فکر کنید خیلی منطقی است ، زیرا آبی که با آن می پزید غالباً در غذای شما قرار می گیرد. وقتی ماکارونی را می جوشانید ، سوپ درست می کنید یا نان خانگی می پزید ، آب خالص می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند.

اگر از آب لوله کشی شهری برای پخت و پز استفاده می کنید ، احتمال اینکه کلر زیادی در آن داشته باشید وجود دارد. این امر نه تنها باعث طعم و مزه غذا می شود ، بلکه باعث تغییر رنگ آن نیز می شود.

همچنین متوجه خواهید شد که طعم قهوه و چای با آب اسمز معکوس بهتر است . FineCooking.com حتی به این واقعیت اشاره می کند که اکنون بسیاری از بهترین رستوران ها به طور انحصاری از آب RO برای پخت و پز استفاده می کنند.

تکه های یخ شفاف

آیا تا به حال توجه کرده اید که چگونه مکعب های یخ درست می کنید سفید و ابری به نظر می رسند؟

دلیل آن ناخالصی ها و گازهای موجود در آب شماست که با یخ زدن کریستالیزه می شوند. یخ از خارج به داخل تشکیل می شود و با وقوع این امر ناخالصی ها به مرکز مکعب یخ منتقل می شوند و در نتیجه ابر ظاهر می شود.

اگر دوست دارید کوکتل های چشم نوازی درست کنید ، تکه های یخ شفاف در نوشیدنی های شما فوق العاده به نظر می رسند. اما چیزهای بیشتری وجود دارد! ثابت شده که یخ های ابری نرمتر بوده و سریعتر از یخ های شفاف با آب خالص از سیستم اسمز معکوس ذوب می شوند . این بدان معناست که تکه های یخ ساخته شده با RO باعث می شود که نوشیدنی های شما مدت طولانی تری خنک شوند بدون آنکه به آنها آب دهید.

مزه آب معکوس اسمز گوارا است

شاید بهترین دلیل برای داشتن آب آشامیدنی اسمز معکوس در خانه طعم آب است! وقتی همه آن ناخالصی ها را پاک می کنید ، چیزی جز آب تمیز و گوارا برای شما باقی نمی ماند.

علاوه بر غشایی که آلودگی ها را فیلتر می کند ، سیستم های اسمز معکوس AQUA OX قبل از اینکه از شیر خارج شود ، آب آشامیدنی شما را از طریق سه فیلتر کربن ارسال می کند. آخرین فیلتر کربن به سادگی یک فیلتر "صیقل دهنده" است تا اطمینان حاصل شود که طعم و بوی ماندگار از بین می رود.

جیسون فیتزپاتریک ، نویسنده سایت Lifehacker.com ، از آب شهر خود خسته شد و در نهایت با نتایج یک RO غافلگیر شد"پس از سالها آب لوله کشی ، سرانجام آب آشامیدنی کافی داشتم که مزه آن از استخر YMCA محلی گرفته شده بود. بین طعم شیمیایی و نگرانی در مورد سرب و سایر آلاینده ها ، نصب فیلتر زیر مخزن به صرفه ترین گزینه برای اطمینان از نوشیدن آب خالص خانواده من تبدیل شد. "

پس از دریافت سیستم آب آشامیدنی با اسمز معکوس ، فیتزپاتریک متوجه تفاوت عمده ای در طعم و ظاهر آب خود شد.

بسیاری از خانواده هایی که شروع به استفاده از RO می کنند ، آب بیشتری می نوشند و آب قندی ، نوشیدنی های ورزشی و نوشابه کمتری می نوشند.

آماده اید تا درباره نصب سیستم RO در خانه خود بیشتر بدانید؟پس با ما تماس بگیرید : 02166002588
خرید دستگاه تصفیه آب