از زمان راه اندازی دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس در دهه 80 به عنوان سیستم های تصفیه آب خانگی تا به امروز محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. امروزه به دلیل فرآیند فیلتراسیون با کیفیت بالا، سیستم RO برای مقاصد خانگی ترجیح داده می شوند. فرآیند تصفیه آب RO ساده است. غشای نیمه تراوا در دستگاه به جداسازی آلاینده ها از آب کمک می کند و از تمیز و خالص بودن آن برای آشامیدن اطمینان می دهد. برای آشنایی با فواید کلی و سلامتی تصفیه آب اسمز معکوس، ادامه مطلب را بخوانید تا با مزایای استفاده از سیستم تصفیه آب اسمز معکوس آشنا شوید.

تصفیه آب RO آلاینده ها را حذف می کند

دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس مجهز به فناوری پیشرفته ای می باشد که به خلاص شدن از شر ناخالصی های موجود در آب کمک می کند و به شما از خالص و ایمن بودن آن اطمینان می دهد. سیستم های تصفیه آب RO یک غشای نیمه تراوا برای فیلتر کردن آلاینده ها به طور موثر دارند که به آن فیلتر ممبران گفته می شود.
فیلتر ممبران

تصفیه آب RO مواد شیمیایی مضر را از بین می برد

کریپتوسپوریدیوم یک انگل است که در آب های کثیف و آلوده یافت می شود و می تواند از طریق آب تصفیه نشده وارد بدن شده و به روده ها آسیب برساند. در صورت ورود این انگل به بدن کودکان ممکن است دچار کم آبی و سوء تغذیه شوند. یک دستگاه تصفیه آب با روش تصفیه اسمز معکوس می تواند به حذف انگهایی نظیر کریپتوسپوریدیوم از آب کمک کند. بنابراین، یکی از مزایای متعدد فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس این است که می تواند مواد شیمیایی را که می توانند به ما آسیب برسانند، حذف کند. این مواد شیمیایی توسط یک فرآیند کلردار که در سیستم اسمز معکوس انجام می شود از آب جدا می شوند.
کریپتوسپوریدیوم

تصفیه آب RO سدیم و سرب را از بین می برد

افزایش مصرف سرب می تواند منجر به مشکلات کلیوی، آسیب کبدی و فشار خون بالا شود. توجه به این نکته مفید است که سدیم و سرب در آب نیز وجود دارد. علاوه بر این، مصرف بیش از حد سرب می تواند عوارضی مانند فشار خون بالا، مشکلات عضلانی، آسیب مغزی و مسائل مربوط به باروری را به همراه داشته باشد. کودکان نیز ممکن است به شدت کم خون شوند. دستگاه های تصفیه آب اسمز معکوس می توانند سرب اضافی و سایر مواد معدنی ناخواسته را از آب حذف کنند. علاوه بر این، غشای موجود در تجهیزات اجازه عبور مولکول‌های سدیم را نمی‌دهد و از تمیز و ایمن بودن آب اطمینان می‌دهد.
اسمز معکوس چگونه کار میکند

تصفیه آب RO کیفیت آب را بهبود می بخشد

یکی از مزایای قابل توجه فیلتر تصفیه آب اسمز معکوس این است که آب را تصفیه کرده و کیفیت آن را با از بین بردن بوهای نامطلوب و ناخالصی های معلق بهبود می بخشد و طعم آن را تا حد زیادی بهبود می دهد و طعم شیرین و خالصی به آن می بخشد.
تصفیه آب RO کیفیت آب را بهبود می بخشد

آب دستگاه اسمز معکوس برای افراد تحت درمان بی خطر است

در طول شیمی درمانی و پرتودرمانی برای بیماران سرطانی، سیستم ایمنی بدن ضعیف می شود. مصرف آب ناخالص می تواند با ایجاد عفونت، شرایط سلامتی را بدتر کند. نوشیدن آب تمیز از RO در طول و بعد از درمان می تواند برای بیماران مفید باشد.

تصفیه آب RO طعم غذای شما بهتر است

دستگاه های تصفیه آب با سیستم اسمز معکوس به حذف مواد مضر و ناخواسته از آب شما کمک می کنند. در نتیجه آبی که برای پخت و پز استفاده می کنید خالص تر و تمیزتر است. طعم غذا و نوشیدنی شما در مقایسه با غذاهای پخته شده با آب تصفیه نشده بسیار بهتر است.

خانواده شما همیشه هیدراته و آب بیشتری می نوشند

با دسترسی بیشتر و آسان تر به آب تمیز و سالم، مشاهده شده است که مردم تمایل به نوشیدن آب بیشتری دارند. این یکی از مزایای اصلی فیلترهای آب اسمز معکوس است. با بهبود طعم آب، خواهید دید که خانواده شما نوشیدن آب را به جای نوشابه و نوشابه های شیرین ترجیح می دهند. با نصب RO در خانه می توانید با مشکلات هیدراتاسیون خداحافظی کنید.
خانواده شما همیشه هیدراته و آب بیشتری می نوشند

با اجتناب از خرید آب بطری در هزینه های خود صرفه جویی کنید

نصب یک تصفیه خانه RO در خانه می تواند به شما در صرفه جویی زیادی در هزینه کمک کند. شما مجبور نیستید آب بطری بخرید یا برای تحویل گرفتن آب بطری به خانه خود پولی بپردازید. سیستم های RO در بازه های قیمتی متفاوتی در دسترس هستند و شما به راحتی می توانید در حد بودجه خود یکی را پیدا کنید. تعمیر و نگهداری نیز آسان است. شما به راحتی می توانید فیلترها و ممبران ها را با قیمت مناسب تعویض کنید.

سیستم های تصفیه آب RO انرژی کارآمد هستند

اگر خرید سیستم تصفیه آب RO خود را به تعویق انداخته اید زیرا فکر می کنید می توانند به صورت حساب برق شما اضافه کنند، دوباره فکر کنید! خرید یک واحد اسمز معکوس از یک شرکت معتبر به شما کمک می کند تا قبض انرژی خود را کاهش دهید.

مکعب های یخ شفاف کریستالی را دریافت کنید

اگر متوجه تکه های یخ کدر در یخچال خود شدید، به دلیل وجود آلاینده ها و گازها در آب شماست. برای بدست آوردن تکه های یخ شفاف، سیستم تصفیه آب RO را در خانه نصب کنید. این به حذف این آلاینده ها از آب شما کمک می کند و به تکه های یخ شفاف شما کمک می کند. همچنین، تکه‌های یخ ساخته شده با آب تصفیه‌شده RO، کندتر آب می‌شوند و ماندگاری بیشتری دارند.

بهترین دستگاه تصفیه آب RO

در آکوانوترن ، ما متعهد به ارائه بهترین راه حل های آب به مشتریان خود هستیم. ما بهترین سیستم‌های اسمز معکوس را ارائه می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که آب تمیز و سالم در خانه خود دریافت می‌کنید.
دستگاه تصفیه آب 8 مرحله آکواپرو

اگر در مورد مزایای سیستم های اسمز معکوس فکر می کنید و نمی توانید تصمیم بگیرید چه دستگاهی برای خانه یا محل کار خود بخرید، ما می توانیم به شما کمک کنیم! با ما تماس بگیرید 02166002588 تا با یکی از کارشناسان ما صحبت کنید. ما بسیار خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم!