تولید کنندگان آب بطری محصولات خود را به عنوان هیدراتاسیون تمیز و مناسب به بازار عرضه می کنند. این ادعاها علیرغم برخی واقعیت های نگران کننده که به نظر می رسد از آگاهی عمومی فرار می کند ، میلیاردها درآمد برای آنها به همراه داشته است. اگر به طور مرتب آب بطری خریداری می کنید ، ممکن است سیستم تصفیه خانه AQUAPRO در دراز مدت بسیار منطقی تر باشد.
حقایقی در مورد آب بطری

در حالی که ممکن است یک راه حل مناسب برای هیدراته ماندن به نظر برسد ، آب بطری هر چیزی جز عملی نیست. علیرغم ادعای سازنده ، اغلب این آب با آب بدون فیلتر که از شیر آشپزخانه شما جاری است تفاوت چندانی ندارد. برای اینکه بتوانید تصور بهتری از آنچه در هنگام خرید آب بطری می پردازید پرداخت کنید ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • در حالی که هزینه آب فیلتر شده شیر کمتر از یک پنی در هر گالن است ، آب بطری می تواند از 240 تا بیش از 1000 برابر بیشتر هزینه داشته باشد.
  • سالانه دو میلیون تن بطری پلاستیکی آب به محل دفن زباله ریخته می شود.
  • پس از آزمایش همه معروف ترین مارک های آب بطری ، گروه کاری محیط زیست (EWG) تقریباً در هر مارک آلاینده های شیمیایی پیدا کرد.
  • اخیراً از نستله به دلیل ادعاهای دروغی مبنی بر اینکه محصول آن حاوی "آب طبیعی چشمه" است شکایت شد ، در حالی که در واقع از منابع آب شهری تامین می شد.
  • در حالی که EPA به منابع آب شهری نیاز دارد تا منابع آب خود را فاش کند ، تولید کنندگان آب بطری تقریباً در هر ایالت چنین شرایطی را ندارند .

یک گزینه بهتر

برخلاف آب بطری ، سیستم فیلتر آب کل خانه یک راه اقتصادی برای لذت بردن از آب تصفیه شده خوش طعم تر و سالم تر است. تعمیر و نگهداری آن بسیار ساده است ، نصب آن ساده است و فقط هزینه ای در ازای هر گالن دارد. این سیستم کلر و کلرامین ها را حذف می کند ، در حالی که یک اتصال UV به میزان 99.9 درصد از ویروس ها و موجودات بیماری زا را از بین می برد. هر دو سیستم تصفیه آب به خانواده شما آرامش خاطر می دهد که تولید کنندگان آب بطری نمی توانند آن را تأمین کنند.

برای صرفه جویی در یک بسته نرم افزاری ، کمک به مهار ضایعات بطری های پلاستیکی و لذت بردن از آب با طعم بهتر ، سرمایه گذاری در سیستم فیلتراسیون آکواپرو را در نظر بگیرید . پولی را که پس انداز می کنید در صندوق برای بچه ها قرار دهید!
دستگاه تصفیه آب 8 مرحله آکواپرو

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این وب سایت توسط FDA بررسی نشده است. محصولات ارائه شده برای فروش در اینجا برای درمان ، درمان یا پیشگیری از هرگونه بیماری یا بیماری نیست. هیچ ادعای پزشکی مطرح یا ضمنی نیست. آلاینده های ذکر شده لزوماً در آب شما وجود ندارند.