بایگانی نوشته‌ها


محصولات برتر تصفیه آب با استفاده از پوسته نارگیل دوستدار محیط زیست

محصولات برتر تصفیه آب با استفاده از پوسته نارگیل دوستدار محیط زیست

وقتی مردم به نارگیل فکر می‌کنند، احتمالاً بیشتر به نحوه استفاده از پالپ آن فکر می‌کنند - برای نوشیدنی‌ها، شیرینی‌ها، کلوچه‌ها و غیره. اما بسیاری از ارزش زیادی که پوسته نارگیل دارد - ارزشی که برای تصفیه آب و حفظ محیط زیست بسیار مهم است، بی‌اطلاع هستند. .

حقایق پشت آب معدنی

حقایق پشت آب معدنی

علیرغم چندین افشاگری ناخوشایند که محصولات را در پرتو منفی قرار می دهد، مصرف کنندگان آمریکایی سالانه میلیاردها دلار برای آب بطری خرج می کنند. در حالی که بسیاری آب بطری را به عنوان یک روش تمیز و راحت برای آبرسانی می دانند، واقعیت ها متفاوت است. قبل از اینکه درپوش را از بطری آب دیگری بچرخانید، یاد بگیرید که چرا فیلتر تصفیه آب خانگی یک انتخاب بهتر است.

مزایا و معایب آب بطری در مقابل آب فیلتر شده

مزایا و معایب آب بطری در مقابل آب فیلتر شده

در چند دهه اخیر، آب بطری شده به یک عنصر اصلی در زندگی ما تبدیل شده است. امروزه در بسیاری از فروشگاه‌ها، خریدار با ردیف‌ها و ردیف‌هایی از آب بطری‌شده در جعبه‌های یخچالی مورد استقبال قرار می‌گیرند. فروش آب بطری بین سال های 1997 تا 2007 دو برابر شد و به حدود 12 میلیارد دلار فروش رسید. فروش آب بطری شده در آمریکا در سال 2007 به حدود 500 میلیون بطری در هفته رسید.

دستگاه تصفیه آب برای زندگی راحت تر سالمندان

دستگاه تصفیه آب برای زندگی راحت تر سالمندان

زمانی که به سنین بالاتر می رسیم، اغلب زمان بیشتری برای استراحت و آرامش وجود دارد. بچه ها بزرگ شده اند و حس آرامش در خانه نازل شده است. یک راه عالی برای تکمیل این سبک زندگی آرام این است که روتین روزانه حمام کردن خود را به تجربه ای شبیه به آبگرم تبدیل کنید.

آشنایی با سیستم های خنثی کننده pH

آشنایی با سیستم های خنثی کننده pH

آب اسیدی، لوله‌کشی و تجهیزات مبتنی بر آب خانه را خراب می‌کند و در نتیجه باعث نشتی، خوردگی و کاهش قابل توجه عمر دستگاه می‌شود. خنثی کننده pH با این مشکلات مبارزه می کند و به جلوگیری از مشکلات سلامتی مرتبط با آب اسیدی کمک می کند.

آب و توسعه پایدار

آب و توسعه پایدار

هر سال، سازمان ملل متحد موضوع روز جهانی آب، که در سطح بین المللی جشن هر مارس 22 را انتخاب می کند. امسال، بیست و دومین روز جهانی آب از زمان آغاز این برنامه در سال 1993، موضوع آب و توسعه پایدار است. هدف این است که برای چگونگی مدیریت آب در آینده به عنوان یک جامعه بین المللی آماده شویم.

چگونه بقایای آفت کش ها را از میوه ها و سبزیجات پاک کنیم؟

چگونه بقایای آفت کش ها را از میوه ها و سبزیجات پاک کنیم؟

محصولات تازه در فروشگاه های مواد غذایی آمریکا حاوی مقادیر باقیمانده آفت کش ها هستند که ممکن است شامل حشره کش ها، قارچ کش ها، علف کش ها و مواد شیمیایی کشاورزی باشد. حتی مواد غذایی ارگانیک می توانند بقایای کود را در خود جای دهند و محصولات ارگانیک و غیر ارگانیک می توانند با میکروارگانیسم های خاک یا کود حیوانی آلوده شوند.

در این بخش می توانید مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...