بایگانی نوشته‌ها


فیلتر تصفیه آب چیست؟

فیلتر تصفیه آب چیست؟

فیلتر تصفیه آب آلودگی ها را از منبع آبی که به آن می دهید حذف می کند. استفاده از فیلتر تصفیه آب یک راه آسان و موثر برای اطمینان از اینکه آبی که می نوشید عاری از آلاینده های مضر باشد. فیلترهای آب از روشهای مختلفی برای حذف ناخالصی‌ها و آلاینده‌ها استفاده می‌کنند. بسیاری از این فیلترها و سیستم های فیلتراسیون مقرون به صرفه و کاربردی هستند.

تاثیر فیلتر تصفیه آب بر زندگی ما

تاثیر فیلتر تصفیه آب بر زندگی ما

شاید این جمعه را زیاد شنیده باشید که آب برای زندگی حیاتی است ، استفاده از فیلتر تصفیه آب و هیدراتاسیون کافی بوسیله آب تصفیه شده برای داشتن بدن سالم بسیار اهمیت دارد. بدون هیدراتاسیون مناسب ، ممکن است سلامتی ما به خطر بیفتد و بدن ما عملکرد صحیح خود را از دست بدهد. ما نه تنها برای آبرسانی برای بدن، بلکه برای آشپزی، استحمام، و شست و شو و غیره... به آب متکی هستیم.

هر چند وقت یکبار باید فیلتر آب یخچالم را عوض کنم؟

هر چند وقت یکبار باید فیلتر آب یخچالم را عوض کنم؟

اگر به یخچال شما شلنگ آب متصل  شود، به احتمال زیاد از فیلتر تصفیه آب استفاده می کند. و اگر مدت زیادی از تعویض آن بگذرد، ممکن است داخل آن با مقداری از آلاینده ها مسدود شده باشد. و آب بی کیفیت و تکه‌های یخ پوسته‌ دار احتمالاً تصویری بسیار آشنا برای شما هستند.

فیلتر تصفیه آب بیو شنی

فیلتر تصفیه آب بیو شنی

فیلتر شنی زیستی (BSF) اساساً ظرفی است که تا حدی با شن و ماسه درجه بندی شده پر می شود.آب در قسمت بالایی دستگاه ریخته می شود و در هنگام عبور از ماسه فیلتر می شود.آب خام از نظر بیولوژیکی تا حدی از طریق شکار در لایه بیولوژیکی و همچنین شن و ماسه که یک مانع مکانیکی طبیعی را ایجاد می کند، تصفیه می شود.

آنچه باید در مورد فیلترهای آب بدانید

آنچه باید در مورد فیلترهای آب بدانید

اگر مطمئن نیستید که آب آشامیدنی خانه شما سالم و بدون سرب و یا سایر آلاینده ها است، خرید فیلتر تصفیه آب یا دستگاه تصفیه آب خانگی را در حتما در نظر داشته باشید.قبل از خرید یک دستگاه تصفیه آب خوب ، می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید تا در این راه شما را یاری کنند.

در دوران بارداری چه مقدار آب باید بنوشید؟

در دوران بارداری چه مقدار آب باید بنوشید؟

باردار شدن، به خصوص برای اولین بار، می تواند بیش از حد دشوار باشد. همانطور که بدن شما در حال تغییر است و تهوع صبحگاهی و سایر علائم مربوطه را تجربه می کنید، ممکن است دچار وحشت شوید، اما مسیر شما برای سلامتی یکسان باقی می ماند: یک رژیم غذایی سالم داشته باشید ،و از همه مهمتر هیدراته بمانید، استراحت کنید، از کافئین و الکل خودداری کنید و بهترین کار را انجام دهید. برای سالم ماندن

داروها کیفیت آب آشامیدنی شما را به خطر می اندازند

داروها کیفیت آب آشامیدنی شما را به خطر می اندازند

داروهایی که مصرف میکنیم برای مثلال قرص های مسکن که به سردرد ما کمک می کنند، معده ناراحت ما را درمان می کنند و به ما اجازه می دهند شب ها بخوابیم. اما آنها همچنین منبع آب ما را به عنوان آنچه که آژانس حفاظت از محیط زیست "آلاینده های نگران کننده نو ظهور" طبقه بندی می کند، آلوده می کنند.

تصفیه آب بوسیله پودر کربن فعال

تصفیه آب بوسیله پودر کربن فعال

کربن های فعال موادی هستند که اساساً از زغال سنگ تشکیل شده اند. زغال سنگ، با منشا گیاهی یا معدنی، از طریق یک فرآیند فعال سازی "فعال" می شود. این فرآیند که در کوره‌های مخصوص با بخار دمای بالا انجام می‌شود، باعث ایجاد گذرگاه‌های ریزی در داخل دانه‌های زغال سنگ می‌شود که میکروسپور نامیده می‌شوند که وجود آن‌ها فعالیت آن‌ها را مشخص می‌کند. پودر کربن فعال به  دلیل ماهیت زغال سنگ (سبزی، معدنی)، اندازه متوسط تخلخل آن، تعداد آنها، اندازه متوسط دانه های تشکیل دهنده آن (اندازه دانه زغال سنگ) از دیگری متمایز می شود.

در این بخش می توانید مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...