بایگانی نوشته‌ها


پنج دلیل اینکه چرا به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم؟

پنج دلیل اینکه چرا به دستگاه تصفیه آب نیاز داریم؟

دلایل زیادی برای تصفیه کردن آب آشامیدنی وجود دارد. آب تمیز برای هر انسانی ضروری است و با استفاده از فیلتر تصفیه آب می توانید اطمینان حاصل کنید که آب خانه شما همیشه سالم ، پاک و عاری از طعم و بوی نامطبوع است.

چرا غذا در یخچال شما یخ می زند؟

چرا غذا در یخچال شما یخ می زند؟

آیا تا به حال شیر ، میوه ، گوشت یا سایر وسایل را در یخچال خود قرار داده اید ، و فقط به این نتیجه رسیده اید که یخچال شما مواد غذایی را منجمد می کند؟ اگرچه این مشکل تا حدودی نادر است ، اما ممکن است اتفاق بیفتد - و در صورت بروز ، غذایی برای شما باقی می ماند که باید مجددا گرم کنید تا قابل استفاده شود. اگر برای جلوگیری از این مسئله به کمک نیاز دارید ، راهنمای ما راه حل هایی ارائه می دهد که برای رفع این مشکل مناسب است.

چگونه یخچال خود را به طور موثر و کارآمد تمیز کنیم؟

چگونه یخچال خود را به طور موثر و کارآمد تمیز کنیم؟

تمیز کردن قسمت داخلی یخچال سرگرم کننده نیست ، اما ضروری است. پاک کردن قفسه ها ، کشوها و دیوارهای داخلی می تواند به از بین بردن لکه ها و بوی نا مطبوع یخچال کمک کند. همچنین به پاک شدن هاگ کپک یا باکتری هایی که می توانند غذا را خراب کنند کمک می کند. مطمئن نیستید که چگونه شروع به کار کنید؟ راهنمای ما نکاتی کاربردی در مورد نحوه تمیز کردن یخچال و نگهداری بهتر آن به شما می دهد.

هفت نکته در مورد نوشیدن آب

هفت نکته در مورد نوشیدن آب

لحظه ای وقت بگذارید و به دوران کودکی و پیامهایی که درباره نوشیدن آب به شما داده اند فکر کنید. مانند بسیاری از ما ، ممکن است به اصطلاح "قانون 8 8 8" به شما آموزش داده شده باشد - نوشیدن یک لیوان آب با هشت بار تکرار در طول روز برای داشتن هیدراته مناسب. این قانون به ظاهر بی ضرر به طرز شگفت انگیزی بحث برانگیز است. برخی فکر می کنند نوشیدن این مقدار آب غیرضروری است ، در حالی که برخی دیگر تأکید می کنند که برای انسان متوسط هیدراتاسیون بسیار کمی است.

چگونه می توان از بیماری ویروس کرونا جدید جلوگیری کرد؟

چگونه می توان از بیماری ویروس کرونا جدید جلوگیری کرد؟

شیوع ویروس های کرونا به عنوان یک چالش برای سلامت جهانی همچنان باقی مانده است.این ویروس نو ظهور به بسیاری از کشورهای جهان مانند ایران ، ژاپن ، کره ، آلمان ، فرانسه و ایالات متحده سرایت کرده اند.

آیا فیلترهای تصفیه آب ضروری هستند؟

آیا فیلترهای تصفیه آب ضروری هستند؟

فیلتر تصفیه آب به حذف آلودگی هایی مانند آهن ، کلر و زنگ زدگی از آب آشامیدنی کمک می کنند. و استفاده از فیلتر آب نه تنها آب آشامیدنی شما را تمیز نگه می دارد بلکه برای محیط زیست نیز مفید است. برای بهترین نتیجه ، هر شش ماه فیلتر آب یخچال را عوض کنید.

در این بخش می توانید مقالات کامل و مفید در مورد دستگاه های تصفیه آب خانگی چکونگی انتخاب آن ، تعویض فیلترها ، زمانبندی آنها و هر آنچه در مورد آب و سلامت آب نیاز است بدانید را در دسترس داشته باشید و اطلاعات مفیدی کسب کنید.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...