اکثر مردم از شنای خوب لذت می برند. با این حال ، تعداد کمی از تأثیر منفی کلر بر پوست و موهای خود با خبر هستند. با این اوصاف ، بسیاری از آنها بی اطلاع هستند که وقتی در حمام خود قدم می گذارند خود را در معرض کلر قرار می دهند.
کلر در آب ما

اکثر افراد هنگام ورود به استخر انتظار دوز بالای کلر را دارند. به نوبه خود ، بسیاری از مردم برای محافظت از مو و پوست خود در برابر سوزش از شنا اجتناب می کنند. با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها وقتی یک لیوان آب می نوشند یا دوش می گیرند ، خود را در معرض کلر روزانه قرار می دهند .

به عنوان یک هالوژن ، کلر یک ضد عفونی کننده بسیار مثر است. به نوبه خود ، اکثر تأسیسات تصفیه آب آن را به منابع آب شهری تزریق می کنند تا به از بین بردن ویروس ها ، باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا که در مخازن ذخیره سازی ، شبکه های آب و مخازن آب رشد می کنند ، کمک کنند. متأسفانه ، این کلر می تواند تأثیر منفی بر مو و پوست ما بگذارد ، آنها را شکننده ، خشک و تحریک می کند.

نگرانی های دیگر

کلر علاوه بر تحریک پوست و خشک شدن مو ، خطرات احتمالی برای سلامتی نیز به همراه دارد که نگرانی متخصصان پزشکی را برانگیخته است. مانند دیگر مواد ضدعفونی کننده ، کلر با مواد طبیعی موجود در آب واکنش داده و اسیدهای هالواستیک و تری هالومتانها را ایجاد می کند که با مشکلات کبدی ، کلیوی ، سیستم عصبی مرکزی و افزایش خطر ابتلا به سرطان ارتباط دارد. از آنجا که کلر دارای نقطه جوش بسیار کمتری نسبت به آب است ، می تواند در زیر دوش بخار شده و وارد ریه های فرد شود. این یک مشکل قابل توجه است ، زیرا این نوع جذب به مواد شیمیایی اجازه می دهد تا از اندامهای تصفیه بدن دور بزنند.

حذف کلر از آب

دستگاه تصفیه آب کلر و کلرامین ها را از بین می برد.
نتیجه؟ آب آشامیدنی تمیزتر و با طعم بهتر عاری از کلر ، همراه با پوست نرم ، مو و سلامت کلی.
دستگاه تصفیه آب 8مرحله آکواپرو

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این وب سایت توسط FDA بررسی نشده است. محصولات ارائه شده برای فروش در اینجا به منظور درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری یا بیماری نیست. هیچ ادعای پزشکی مطرح یا ضمنی نیست. آلاینده های ذکر شده لزوماً در آب شما وجود ندارند.