کلر در آب ما

اکثر افراد هنگام ورود به استخر انتظار دوز بالای کلر را دارند. به نوبه خود ، بسیاری از مردم برای محافظت از مو و پوست خود در برابر سوزش از شنا اجتناب می کنند. با این حال ، اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها وقتی یک لیوان آب می نوشند یا دوش می گیرند ، خود را در معرض کلر روزانه قرار می دهند .

به عنوان یک هالوژن ، کلر یک ضد عفونی کننده بسیار مثر است. به نوبه خود ، اکثر تأسیسات تصفیه آب آن را به منابع آب شهری تزریق می کنند تا به از بین بردن ویروس ها ، باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا که در مخازن ذخیره سازی ، شبکه های آب و مخازن آب رشد می کنند ، کمک کنند. متأسفانه ، این کلر می تواند تأثیر منفی بر مو و پوست ما بگذارد ، آنها را شکننده ، خشک و تحریک می کند.

نگرانی های دیگر

کلر علاوه بر تحریک پوست و خشک شدن مو ، خطرات احتمالی برای سلامتی نیز به همراه دارد که نگرانی متخصصان پزشکی را برانگیخته است. مانند دیگر مواد ضدعفونی کننده ، کلر با مواد طبیعی موجود در آب واکنش داده و اسیدهای هالواستیک و تری هالومتانها را ایجاد می کند که با مشکلات کبدی ، کلیوی ، سیستم عصبی مرکزی و افزایش خطر ابتلا به سرطان ارتباط دارد. از آنجا که کلر دارای نقطه جوش بسیار کمتری نسبت به آب است ، می تواند در زیر دوش بخار شده و وارد ریه های فرد شود. این یک مشکل قابل توجه است ، زیرا این نوع جذب به مواد شیمیایی اجازه می دهد تا از اندامهای تصفیه بدن دور بزنند.

حذف کلر از آب

دستگاه تصفیه آب کلر و کلرامین ها را از بین می برد.
نتیجه؟ آب آشامیدنی تمیزتر و با طعم بهتر عاری از کلر ، همراه با پوست نرم ، مو و سلامت کلی.
دستگاه تصفیه آب 8مرحله آکواپرو

سلب مسئولیت: اطلاعات موجود در این وب سایت توسط FDA بررسی نشده است. محصولات ارائه شده برای فروش در اینجا به منظور درمان ، درمان یا پیشگیری از بیماری یا بیماری نیست. هیچ ادعای پزشکی مطرح یا ضمنی نیست. آلاینده های ذکر شده لزوماً در آب شما وجود ندارند.